רכיבה על סוסים בירושלים

רכיבה על סוסים בירושלים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

רכיבה על סוסים בירושלים יכולה להיות חוויה בלתי נשכחת עם נופים עוצרי נשימה, מעבר באתרים היסטורים, לקחת את עצמנו בשבילי העבר.

בפוסט זה אנחנו נסקור את השטח של ירושלים, נכיר את החוות מסביב ואת השירותים והאטרקציות שהן מציעות, לכם רק נשאר לבחור את המיקום ולהנות מהטיול.

הטבע והנוף הררי של ירושלים מספקים לנו כרוכבים חוויה מדהימה על סוסים, היא מאפשרת לנו לעבור בין אתרים היסטורים שונים, לעבור בין גבעות ולטייל בוואדיות מספרי ההיסטוריה.

טיול רכיבה על סוסים מסביב לירושלים מאפשרים לנו להנות ממגוון אטרקציות הן כמשפחה וגם כזוגות, מתאים לרכיבה רומנטית וניתן אפילו לשלב רכיבה אתגרית, בין ההרים של ירושלים לצומת שמשון תמצאו אזור מדהים ביופיו בו ניתן לצאת לטייל על הסוסים, יש אפשרות להתחיל את המסלול מתחת למושב כסלון, בשמורת נחל שורק משם ניתן להתקדם לכיוון מזרח בכביש 395 עד צובה ולעשות את כל הדרך בחזרה.

הדרך כשלעצמה היא דרך מיוערת עם נופים של סלעים, בצידי הדרך תוכלו לראות חקלאות מפעם ולהתרשם מאיך היו עובדים את האדמה בעבר, ניתן לטייל במס׳ מסלולים שונים וממש לחוות את העבר בטיול שלנו, בנוסף תוכלו לעבור בין אנדרטאות מהמלחמות השונות ולשמוע סיפורים מעניינים.

רכיבה על סוסים בירושלים – מסלולים

אם חשבתם שכאן זה נגמר, אז תשארו איתנו עוד קצת כי המסלולים באזור ירושלים פשוט מדהימים.

בדרך חזור תתאפשר לנו רכיבה עד לסטף, אפשר כמובן לעשות מנוחה קצרה ולטבול במים הקרים, בדרך חזור נלך צפונה לכביש 395.

יש אפשרות לטייל היער הקדושים ולעלות לשמורת המסרק, מדובר בחורש טבעי ויפה ליד מושב בית מאיר, אם תהיתם למה זה השם שלו, מכיוון שאם נצפה בעצים מרחוק הם נראים כמו מסרק.

מסלול נוס, שיכול לעניין אתכם הוא מצומת האלה ועד לצור הדסה בציר אשר מקביל לכביש 375, הרכיבה מתחילה בצומת האלה, הסוסים הולכים על מדרגות שהם שרידים מהדרך הרומית שהובילה לירושלים.

מכאן פונים חזרה מערבה בדרך הצפונית. אחרי מושב בר גיורא רוכבים עוד קצת מזרחה לתוך יער בר גיורא. כדאי להצפין מעט עד למערת שורק, לרדת מהסוסים ולבקר בה. זו מערה קרסטית מהיפות בעולם ויש בה נטיפים וזקיפים שנוצרו על ידי המסת סלע הגיר בידי הגשמים.

חוות סוסים בירושלים

  • חוות עומרי
  • חוות סבא ג׳ק
  • ועוד מס׳ חוות נוספות, במידה ואתם רוצים שנעזור לכם למצוא את הטיול הכי טוב עבורכם, השאירו לנו פרטים ונציג יצור אתכם קשר בהקדם.

רכיבה מהנה 🙂

מה עברנו בכתבה