7 טיפים להעניק לסוס הצעיר שלך חווית הצגה חיובית

7 טיפים להעניק לסוס הצעיר שלך חווית הצגה חיובית

לקראת הופעה עם סוס? קח את העצה הזו כדי לעזור לתת לסוס שלך חווית תצוגה חיובית.

עשה שיעורי בית לפני שאתה הולך להופעה

וודא שזו לא הפעם הראשונה שהסוס שלך יוצא מהנכס ושהם ראו את "כל הדברים" (כלומר מים, תעלות, בנקים, קפיצות עם חומרי מילוי) ללא לחץ התערוכה, או מצאו מופע לימודים שבו אתה יכול ללמוד יום קודם.

בדוק את אפשרויות הלימוד

נסה לצאת לדרך במקומות מופעי לימודים פחות יקרים, כך שלא תרגיש לחץ לסיים את השיא או בגלל התקציב. לעתים קרובות אני לוקח מעגל בקפיצת ראווה על תינוקות, או עיגול נוסף במבחן ההלבשה כי אנחנו לא שם כדי לנצח אף אחד, אלא כדי לייצר סוס טוב יותר לפעם הבאה!

מצאו מקום שקט

כל כך הרבה פעמים אני רואה אנשים נלחמים בסוסים שלהם במשך 30 דקות בתוהו ובוהו של החימום. מקומות רבים מציעים מקומות להתחמם אחרים אם תקדיש קצת זמן להסתכל מסביב, כמו אזור הקפיצה לפני שיעורי קפיצה, או אפילו מאחורי חניית קרוואנים. אני מנסה לחסל את הלחץ של החימום עד שתהיה לי תשומת הלב של הסוס שלי וקצת רגיעה, וגם אז אולי לעולם לא אגיע לאזור החימום בפועל. אפילו בחלקים הקופצים, אני עשוי לקפוץ כמה גדרות, אבל אנחנו לא שם כדי ללמד את הסוסים איך לקפוץ, והכאוס של היגוי גרוע מסביבך עלול לגרום ליותר לחץ מאשר כמה קפיצות נוספות יעזרו.

זכור שזה בשביל החינוך שלהם, לא סרט

אם אתה צריך להקיף זמן נוסף בתלבושת שלך כך שהם באמת נושמים, עשה זאת! אם אתה צריך להסתובב בקפיצות ראווה כדי להשיג את האיזון הטוב הזה, עשה זאת! אל תתנו לכל העבודה וההכשרה הטובה שלכם לצאת מהחלון רק כי יש ציון.

העיתוי חשוב

אתה כנראה לא רוכב על ילדך בן ה -4 בבית במשך שעה. אל תשנה את זה פתאום בהופעה. סביבת ההצגה תוציא מהם יותר מוקדם יותר. אני אוהב להיכנס פנימה לארוך טוב, אבל הייתה לי אש כזאת כשאף פעם לא הצלחנו ללכת, והמשכתי במשך 10 דקות נוספות של ריצוף חרדות.

אל תפחד לנסות משהו כמו Nupafeed Paste Magnesium כדי להעניק להם חוויה חיובית וממוקדת

חיים טובים יותר באמצעות כימיה ונוסחאות מוכחות! הרוכבים המובילים מנצלים דברים כאלה כל הזמן כדי להשיג יתרון על התחרות ולקלוע כמה נקודות נוספות להרפיה, מדוע שלא תעזור לילדך לנשום כמה נשימות עמוקות במיוחד!

אל תביא את שעון העצר שלך

אני מקפיד על דברים כאלה. לעתים קרובות מדי אני רואה את הרוכבים כל כך מתכלים עם הזמן שהם שוכחים לרכב על הסוס שלהם. אני מאמין שתוכל להתחיל להשתמש בשעון לאחר שתפתח מיומנות בכל רמה, אך לעולם לא לראשון. התמקד במציאת קנטר באיכות טובה והתמקד במציאת קווים קלים וטובים. הזמן יהיה שם.

מה עברנו בכתבה

איך להאכיל סוס נכון

איך מאכילים סוס נכון? עם כל כך הרבה אפשרויות הזנה, תוספי מזון וחציר זמינות, אנשים רבים מוצאים את עצמם תוהים

רכיבה על סוסים בנתניה

רכיבה על סוסים, תרגול עתיק יומין המשלב בצורה חלקה אתלטיות ויופי הטבע, תמיד הייתה פעילות שובת לב. נתניה, עיר חוף