רכיבה זוגית על סוסים

רכיבה זוגית על סוסים

חשבתם לעצמכם איך תוכלו להפתיע את בן או בת הזוג? יכולות להיות כל מיני אפשרויות שונות על הפרק. אך רכיבה זוגית על סוסים זוהי יכולה להיות האפשרות הכי טובה שיש. אפשרות שמשלבת בתוכה גם רומנטיקה מצד אחד, וגם הנאה מהצד השני. הרי כל פעילות שתעשו ביחד עם הפרטנר או הפרטנרית שלכם חייבת להיות הכי מהנה. כך תוכלו לצבור חוויות משותפות, כאלה שלא תוכלו לשכוח אותם לעולם. אפשר להגיד בפה מלא כי רכיבה על סוסים היא פעילות שלא תוכלו לשכוח אותה כל כך מהר.

אך לפני שאתם סוגרים רכיבה על סוסים לזוג, יש ככל הנראה לא מעט שאלות ועניינים שמעסיקים אתכם. לא תרצו למצוא את עצמכם בסיטואציה שבה תעשו את הבחירה – אך היא לא תהיה מתאימה לכם. יש לכם אפשרות לעשות בחירה שתהיו שלמים איתה. כזאת שתוכלו לדעת כי היא מתאימה גם מנקודת המבט שלכם וגם מנקודת בן או בת הזוג. אל תשכחו כי מדובר כאן על חוויה זוגית ולא על חוויה אישית.

למי מתאים לסגור רכיבה זוגית על סוסים?

היתרון של הפעילות הזוגית הזאת הוא שהיא מתאימה כמעט לכל זוג. זה מה שיכול לגרום לכם להיות בטוחים כי הבחירה הזאת תהיה בחירה שתספק לכם שקט נפשי. לא תמצאו את עצמכם בסיטואציה שבה הפעילות שתבחרו לא תתאים לבן או לבת הזוג. כמובן שניתן להתאים את אופי הרכיבה על פי האופי של בני או בנות זוג. לכל אחד יש את העדפות שלו, וניתן לבצע את הרכיבה בלוקיישנים שונים. זה מה שגורם לפעילות הזאת להיות פעילות כל כך מומלצת. כזאת שלא מעט בני זוג בוחרים בה על מנת לעשות אותה לבנות הזוג – או להפך כמובן. כל מה שנותר לכם לעשות זה רק לבחור את הלוקיישן שבו תתקיים הרכיבה, הלוקיישן זהו גולת הכותרת של הפעילות כולה.

רכיבה לילית על סוסים – שהרומנטיקה בשיאה

רכיבה זוגית על סוסים בלילה היא ללא ספק לא עניין של מה בכך. כל אחד מבני הזוג ינסה לחשוב על פעילויות מגניבות, כאלה שעדיין לא עשיתם ביחד. זה הופך להיות הרבה יותר מאתגר כאשר מדובר על זוגיות ארוכה, כזאת המתפרסת על פני תקופה ארוכה. ככל שהזוגיות תהיה יותר ארוכה, כך יהיה יותר קשה למצוא רעיונות לאטרקציות מיוחדות. רכיבה לילית על סוסים ביחד עם בן או בת הזוג – זוהי פעילות מעולה. כזאת המאפשרת לכם להנות האחד מהשנייה, ומצד שני גם תוכלו לקבל פעילות רומנטית. כזאת שיכולה לקחת את הזוגיות שלכם צעד אחד קדימה. הרי מגיע לכם לחוות חוויות מיוחדות זה עם זו, חוויות שלא תוכלו לשכוח אותן כל כך מהר.

כמה עולה רכיבה זוגית על סוסים?

אין מחיר אחיד לרכיבה זוגית על סוסים, ולכל מקום יש את המחירים שלו. מה גם שהלוקיישן משפיע במידה מסוימת על המחיר שאותו תצטרכו לשלם. המחיר אמור לנוע בין 150-300 ₪ עבור שעת רכיבה עבור כל בן אדם. כמובן שתוכלו להקציב לעצמכם תקציב מסוים, ורק לאחר מכן תנסו לבחור את המקום האידיאלי לרכב בו. תוכלו למצוא כל מיני פעילויות שונות, כאשר כל אחת מהן מביאה תוספות רומנטיות. כל תוספת שכזאת עשויה לייקר את המחיר שאותו תצטרכו לשלם, אך עדיין זה יכול להיות שווה את ההשקעה. הרי לא בכל יום אתם עושים ביחד עם בן או בת הזוג פעילות מיוחדת.

היכן מומלץ לבצע רכיבה על סוסים לזוג?

מוטב לבחור את המקום שבו תקבלו את כל הסיבות להיות מרוצים. קיימות לא מעט חברות המציעות רכיבה זוגית על סוסים, כך שלא אמורה להיות לכם סיבה להתפשר. תוכלו לעשות בחירה שתהיו שלמים איתה, כזאת שתדעו שתצטייר בצורה טובה גם מהצד השני. לא אמורות להיות לכם סיבות לחשוש או לדאוג כל עוד תבחנו את כל האפשרויות הקיימות. על מנת שתעשו בחירה נכונה מוטב כי תבחנו המלצות וביקורות של זוגות אחרים. הם בוודאי יוכלו לספר לכם על המקום המושלם לבצע בו רכיבה זוגית עם הנאה מובטחת.

הכינו את עצמכם עם לבוש מתאים

על מנת שהחוויה תהיה מושלמת יהיה עליכם להכין את עצמכם עם לבוש מתאים. גם אם אתם רוצים לשמור על הפעילות בהפתעה יהיה עליכם להכין את בן או בת הזוג להתלבש כמו שצריך. מזג האוויר בערב יכול להיות מעט קריר, בטח כאשר אתם רוכשים על סוס. לכן אנו מציעים לכל אחד להתלבש כמו שצריך לפני שהוא מגיע אל רכיבה זוגית על סוסים. כך תדעו כי מזג האוויר הקר לא יהיה המכשול שיפגע בכל האטרקציה שאותה תכננתם. יש כאלה ששוכחים את הנושא של הלבוש, והם נזכרים בו רק בעת ההגעה. כעת יש לכם את ההזדמנות להגיע מוכנים, ולא תמצאו את עצמכם מתאכזבים מהפעילות עצמה.

תשלבו עוד פעילויות ביחד עם הרכיבה

רוצים לחשוב על דייט מפוצץ? כזה שבן או בת הזוג לא יצליחו לשכוח אותו לעולם? ביחד עם רכיבה זוגית על סוסים תוכלו לחשוב על כל מיני פעילויות נוספות שתוכלו להוסיף. פתאום תמצאו את עצמכם נהנים פי כמה מהרכיבה ועם כל הדברים הנוספים שעליהם חשבתם. היתרון באטרקציה הזאת זה שהיא כמעט ולא תגביל אתכם בשום דבר. תוכלו בסופה ללכת לשבת במסעדה או לעשות פיקניק על הים. כל אחד יכול לבחור את הפעילות שהוא יודע שהיא תהיה הכי מיוחדת שיש. מגיע לכם ולבת הזוג לצבור חוויות מדהימות ביחד.

כמה זמן מראש לשריין רכיבה זוגית על סוסים?

אנו מציעים לכם שלא לחכות לרגע האחרון על מנת לסגור רכיבה זוגית עבורכם ועבור בן או בת הזוג. הרי אם תזכרו ברגע האחרון, יכול להיות שלא תמצאו את המיקום האידיאלי עבורכם. יש לכם את כל הסיבות להיזכר מראש לסגור את האטרקציה הזאת, ולא אמורות להיות לכם ספקות. הרי בהשוואה לכל אטרקציה אחרת שעומדת על הפרק, האטרקציה הזאת מביאה איתה את התועלת המרבית. היא כוללת בתוכה רומנטיקה, הנאה וכל מה שזוג צריך. לא משנה כמה זמן אתם ביחד או בני כמה אתם, החוויה הזאת תהיה חוויה  שאף אחד לא ישכח אותה. תוכלו לדבר על החוויה הזאת לאורך שנים רבות, וזה מה שמייחד אותה.

רכיבה על סוסים בים – הלוקיישן המושלם

רגע לפני שאתם סוגרים רכיבה זוגית על סוסים, יש לנו עוד עניין אחד לספר לכם עליו. כבר הסברנו לכם עד כמה הלוקיישן הוא חשוב על מנת שתוכלו להוציא את המירב מהאטרקציה כולה. רכיבה על סוסים בים לזוג היא ללא ספק הבחירה הכי טובה שתוכלו לעשות. הרומנטיקה של הים, ביחד עם הרומנטיקה של הרכיבה יוצרים חוויה בלתי נשכחת. כמובן שתוכלו גם להוסיף איזה פיקניק נחמד או טבילה משותפת במים. כל אחד יכול לבחור את התוספת שיכולה לעניין את בן או בת הזוג. פתאום תוכלו לראות איך הפעילות שאותה אתם בחרתם הופכת להיות פעילות שלא תוכלו לשכוח אותה לעולם.

ישנם מס׳ חוות בארץ עם איזורים מדהימים כמו באזור בית אורן או ירושלים, תוכלו לבקר בעמוד חוות הסוסים שלנו לקבלת מידע נוסף.

מה עברנו בכתבה

טיול רכיבה על סוסים ליחיד או לזוג

אנחנו מזמינים אתכם לרכיבה חווייתית בנופים ירוקים ורכיבה מהנה, בואו להנות עבודת צוות והרמוניה בחיבור של האדם והסוס