יתרונות וחסרונות בלהיות מתנדב במקלט לבעלי חיים

מקלט לבעלי חיים

להיות מתנדב לא רק מועיל לחיים שלך; זה מועיל לכל בעל חיים שנמצא במקלט. ישנם מתנדבים בכל הגילאים שעוזרים לעשות שינוי בחייהם של בעלי חיים מדי יום. אם אתה שוקל להיות מתנדב, הנה רשימה של יתרונות וחסרונות שיעזרו לך לקבל את ההחלטה שלך.

יתרונות

  • זה מרגיש טוב. העבודה שאתה עושה היא דבר טוב. העבודה שאתה עושה היא לתרום לבעלי חיים למצוא בתים ולקבל את הטיפול שהם צריכים. התנדבות עם בעלי חיים כדי להכין אותם לאימוץ היא עבודה קשה, אבל זה מדהים לראות את החיות האלה מוצאות את בתיהם לנצח.
  • תמיד דרושים מתנדבים. ישנה צריכה מתמדת של בעלי חיים, והחיות הללו זקוקות לאהבה ולטיפול שאתה יכול לספק. השירותים שאתה לוקח בהם חלק (למשל מטיילים עם כלבים, טיפוח חתולים וכו') לעולם לא יישארו מעיניהם. ללא מתנדבים, למקלטים יהיה זמן קשה לטפל בכל בעל חיים ברמה האישית. טיפול אינדיבידואליסטי זה חשוב לחוויה החברתית, לאישיות ולאימון של בעל חיים.
  • להיות מתנדב מועיל לבריאות הפיזית, הרגשית והנפשית שלך. הוכח שבילוי זמן עם בעלי חיים מסייע בהורדת רמות הלחץ ולחץ הדם שלך. השירותים שאתה לוקח בהם ישאירו אותך פעיל ויעניקו לך את ההזדמנות ליצור קשרים עם בעלי חיים. קשרים אלה עוזרים לבריאות הרגשית שלך ויכולים להילחם בבעיות כמו דיכאון, חרדה ומתח.
  • תכיר אנשים טובים. התנדבות במקלט לבעלי חיים נותנת לך את ההזדמנות להיות מוקף באנשים שחולקים עניין משותף, כך שלא רק שאתה יכול לעבוד לקראת מטרה משותפת, אלא שאתה יכול ליצור קשר עמוק יותר. בסופו של דבר תראה את האנשים האלה על בסיס קבוע, אז זה בלתי נמנע שתיצור חברויות.
  • מצא את בן הזוג המושלם. כל אחד יכול להתאהב בצורה שבה חיה נראית, אבל אתה לומד להכיר את החיה לאורך תקופה ארוכה. לדעת איך חיה משחקת, רמת האנרגיה שלה, איך הם פועלים עם אנשים אחרים וכמה אימון הם יצטרכו יכול להיות מידע חיוני לכל מי שמחפש לאמץ חיה מסוימת. עזור למצוא מישהו בן לוויה המושלם שלו, או למצוא את שלך.
  • אתה זוכה לראות את החיות שאתה אוהב מאומצות. אחרי שביליתי איתם, וראיתי את כל מה שיש להם להציע, החיות האלה מאומצות, ולא יכולת להיות מאושר יותר! עשית כל שביכולתך כדי לטפל בהם ועכשיו הגיע הזמן לראות אותם הולכים.

חסרונות

  • תצטרך לראות את החיות שאתה אוהב מאומצות. אתה שמח לראות חיה מאומצת, אבל פיתחת קשר כל כך עמוק שאתה לא רוצה לראות אותו הולך. זה רגע מריר-מתוק, אבל אתם מחכים בקוצר רוח לתמונות שההורים הטריים שלהם הולכים לשלוח לכם לצ'ק-אין.
  • להבין שאתה לא יכול לקחת את כל החיות איתך הביתה. אולי אחד, או שניים, אבל כנראה שלא יכולת להתמודד עם יותר מזה. זה עשוי להיות החלק הקשה ביותר ביציאה בסוף היום.

מה עברנו בכתבה

איך להאכיל סוס נכון

איך מאכילים סוס נכון? עם כל כך הרבה אפשרויות הזנה, תוספי מזון וחציר זמינות, אנשים רבים מוצאים את עצמם תוהים

רכיבה על סוסים בנתניה

רכיבה על סוסים, תרגול עתיק יומין המשלב בצורה חלקה אתלטיות ויופי הטבע, תמיד הייתה פעילות שובת לב. נתניה, עיר חוף